ВИДИ ІННОВАЦІЙ В УМОВАХ МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
DOI:
https://doi.org/10.15330/apred.1.14.148-152Ключові слова:
інновація, підприємство, інноваційна діяльність, класифікація інноваційАнотація
Метою статті є розробка класифікації інновацій підприємств, які функціонують в умовах міжнародних економічних відносин. В процесі дослідження використовувалися такі методи: табличний (для наочного представлення результатів дослідження); аналітичний і структурно-логічний (при розробці класифікації інновацій). Отримано такі результати: запропоновано класифікацію інновацій, яка включає узагальнені основні ознаки та види інновацій; визначено сутність кожної з інновацій та притаманні їй власні якісні характеристики. Наукова новизна дослідження полягає у використанні комплексного підходу до обґрунтування ключових ознак та видів інновацій підприємств. Отримані результати можуть бути використані в процесі формування інноваційної стратегії підприємства в умовах міжнародних економічних відносин.
Посилання
2. Didchenko, O.I. “Essence and classification of innovations.” Ekonomichnyi visnyk Zaporizkoi derzhavnoi inzhenernoi akademii, no. 4, 2013, pp. 48-58.
3. Obstezhennia innovatsiinoi diialnosti promyslovoho pidpryiemstva. Instruktsiia shchodo zapovnennia formy derzhavnoho statystychnoho sposterezhennia N 1-innovatsiia. Nakaz Derzhkomstatu vid 01.10.2008 r. N 361.
4. Kuts, L.L. and L.S. Okopnyi. “Types of enterprise innovations.” Innovatsiina ekonomika, no. 8, 2013, pp. 95-100.
5. Nesterenko, O.S. “Classification of types of innovations.” Visnyk sotsialno-ekonomichnykh doslidzhen, no. 4, 2013, pp. 112-117.
6. Pidlypna, R.P. “Classification of innovative processes.” Naukovyi visnyk NLTU Ukrainy, no. 23.14, 2013, pp. 210-214.
7. Shumpeter, I. The theory of economic development. The study of entrepreneurial profit, capital and the cycle of economic conjuncture, Progres, 1992.
8. Mensh, G. Stalemate in Technology: Innovation Overcome the Depression, 1979.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).